Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pjesë në një event të organizuar nga ‘Shein’.

Ajo së fundmi mori pjesë në sfilatën që e organizoi brendi ‘Shein’, ku u bë paraqitja e koleksionit të ri.

Artistja ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin e hitit të saj “Anywhere”.

Ju pëlqen!

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë.

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.