Paraqitja e saj në skenën e madhe të AMA (American Music Awards), është komentuar shumë edhe në rrjete sociale, ku po e vlerësojnë si një nga performancat më të fuqishme të Dua Lipës.

Kjo performancë e Dua Lipës është mbajtur në Microsoft Theater, në Los Anxhelos, ku kanë performuar edhe shumë yje të tjera botërore.

Dua Lipa është paraqitur me këngën “Don’t Start Noë”, ku në videon e bashkangjitur mund ta shihni këtë performancë.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!