Një shqiptare ka fituar garën për fustanin e bërë me letër higjienike të zhvilluar në HSBA.

Mimoza Haska e kishte punuar fustanin me grep si nëna e saj.

Për të krijuar fustanin stil sirenë u deshën 48 copë letër higjienike dhe 400 orë punë.

Ju pëlqen!

Ky ishte viti i 15-të për konkursin e veshjeve të dasmave me letër higjienike dhe fituesi u vlerësua me 10 mijë dollarë.

Lexo po ashtu:  Aktorja Adriana Matoshi merr zyrtarisht statusin si deputete me mbi 10 mijë vota!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!