Një shqiptare ka fituar garën për fustanin e bërë me letër higjienike të zhvilluar në HSBA.

Mimoza Haska e kishte punuar fustanin me grep si nëna e saj.

Për të krijuar fustanin stil sirenë u deshën 48 copë letër higjienike dhe 400 orë punë.

Ju pëlqen!

Ky ishte viti i 15-të për konkursin e veshjeve të dasmave me letër higjienike dhe fituesi u vlerësua me 10 mijë dollarë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!