Suksesi i këngëtarës shqiptare Dua Lipa nuk di të ndalet.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram nga ku publikon foto dhe video të ndryshme duke i mbajtur të përditësuar të gjithë ndjekësit e saj me të rejat më të fundit. Dhe sot ajo i ka habitur të gjithë fansat e saj.

Në foton e publikuar në Instastory Dua tregoi se  ka qenë në Amsterdam për të festuar pranë figurës së dytë të dyllit të ‘Madame Taussads’. Ajo ishte pranë kopjes së saj dhe fansat nuk po arrin dot ti dallonin. Sigurisht të shumtë ishin fansat që kishin ardhë për të parë statujën prej dylli të Dua Lipës, të cilët bënë foto me këngëtaren. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!