Bebe Rexha ka marrë edhe një çmim të rëndësishëm në karrierë, shkruan MekuliPres.

Bebe Rexha dhe Florida Georgina Line janë shpërblyer nga Akademia e Muzikës Country (ACM) për duetin “Meant to be”.

Kjo gjë u bë e ditur përmes një postimi nga faqja zyrtare e ACM, ku Bebe u quajt senzacion i pop-it.

Ju pëlqen!

“Bebe Rexha merr në shtëpi çmimin e saj të parë ndonjëherë nga ACM! Senzacioni i pop-it është një marrëse shtesë e ACM Music Event e dekadës së çmimeve me Florida Georgia Line për ‘Meant to be’”, thuhet në këtë postim.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Bebe Rexha është “You Can’t Stop the Girl”.

Lexo po ashtu:  TikTok sheh më shumë se ç’duhet nga Bebe Rexha (VIDEO)
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!