Po priste dru në malin e tij në fshatin Gërbac të Medvegjës.

Por, Milazim Murati u ndalua që të bëjë punën e tij.

Madje, rreth orës 15:00 të së martës, ai u plagos me armë zjarri nga një polic serb në afërsi të kufirit me Kosovën.

Ju pëlqen!

34 vjeçari e informoi familjen për rastin që i ndodhi ku më pas u dërgua në Spitalin e Kamenicës. Meqë rasti ishte më i rëndë, atë e sollën në QKUK në Prishtinë.

Lexo po ashtu:  Sapun dhe detergjent nga mbetjet plastike?
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!