Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe…

Si jetojnë ata sot në Serbi? Çfarë ka mbetur pas? Përse policia serbe ndalon grupin e Top Channel? Çfarë duan të fshehin?

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema.

Ju pëlqen!

 

Lexo po ashtu:  Turqia nuk tërhiqet nga blerja e sistemit rus, S-400, Erdogan: Do prodhojmë me Rusinë edhe S-500
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!