Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe

Si jetojnë ata sot në Serbi? Çfarë ka mbetur pas? Përse policia ndalon grupin e Top Channel?

Çfarë duan të fshehin? Ndiqni të plotë videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!