SHPERNDAJ NUMRAT E EMERGJENCAVE ? 112

? Termeti i forte prane Adriatikut preku gjithe Tiranen dhe Durresin.

Ekipet e emergjences jane ne terren! ☎️ Telefononi 112 per cdo nevoje emergjente. ??

Ju pëlqen!

Zbatoni pa panik udhezimet ne rast termeti! Mbani afer femijet e te moshuarit! ? #BASHKE ❤️

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!