Shkelzen Gashi

Zyrtarisht prishtina i ka rreth 180.000 mijë votues, e kryetari i prishtinës, si kandidat për deputet, në prishtinë i ka marrë rreth 1.800 vota.

Do të thotë atë e mbështesin vetëm 1% e qytetarëve të prishtinës. Si s’i vjen turp të qëndrojë edhe më tutje në pozitën e kryetarit të prishtinës? Këtij i mungon deri edhe kultura e skuqurit në fytyrë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!