Shoqata “Thirrjet e Nënave” përkrahë protestën që do të mbahet nesër në Tiranë me 8 Maj, e cila është organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje! Aleksander Vuçiq dhe Milorad Dodik po planifikojnë të vijnë në Tiranë – NUK JANË TË MIRËSEARDHUR! Ne me vendosmëri kundërshtojmë ardhjen e tyre, sepse ata rrezikojnë Kombin Shqiptarë, si dhe drejtësinë dhe paqen në rajon. Www.mekulipress.com

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!