Asllan Bajraktari ka kujtuar kohën kur ka bartur me traktor në kohën e luftës Presidentin aktual të Kosovës, Hashim Thaҫin e ish kryeparlamentarin, Kadri Veseli.

Ai ka thënë se ‘gjarpëri’ e ‘Luli’ frikësoheshin në luftë.

Në videon më poshtë dëgjoni rrëfimin e tij nga lufta:

Ju pëlqen!

Thaҫi e Veseli frikësoheshin në luftë

Slået op af Mediat Shqiptare i Fredag den 10. juli 2020

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.