Ballina Me shumë Shoku i Finsik Bllacës i cili humbi je ten dje në Gjilan,...

Shoku i Finsik Bllacës i cili humbi je ten dje në Gjilan, thotë se nuk e beson verzionin që atij ia mori jetën

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!