Ballina Me shumë Shoku i Finsik Bllacës i cili humbi je ten dje në Gjilan,...

Shoku i Finsik Bllacës i cili humbi je ten dje në Gjilan, thotë se nuk e beson verzionin që atij ia mori jetën

 
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!