Shkodra e shkatërruar nga pushtimi malazez. Kalaja e Rozafatit, 21 tetor 1913! /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress


Shkodra,21 tetor 1913!
Koleksioni i Albert Kahn

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!