SHITET PUSHIMORJA MADHESHTORE!

– Villa përrallore nga guri dhe druri në malet e Rugovës mund të jetë e juaja!

Kjo Villë e mrekullueshme familjare posedon 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë me pajisje të duhura, 1 banjo, 1 dhomë të madhe e të këndshme ndenjeje, dhe 1 ballkon rrethor nga e cila keni një pamje të mahnitshme prej 360 shkallësh. Rrymë dhe ujë 24 orë! Internet poashtu!

Ju pëlqen!

VINI RE! Vetëm të interesuarit serioz mund të shkruajnë në msng privat në facebook dhe në tel.: +47 46694453

Lartësi ideale mbi 1280 metra. Villa gjindet në Leqinat të Drelajve. Pushimorja ështe e shtrirë midis maleve piktoreske të Bjeshkëve të Nemura shqiptare, ju do te gjeni bukuri fuqidhënëse për të shijuar dhe pushuar, për të ripërtërirë mushkëritë dhe për t’u çliruar nga stresi, për të gjetur prehje, nga e cila ju mund të mblidhni fuqi për jetën tuaj të përditshme.
Gjallëroni metabolizmin, stërvisni sistemin e qarkullimit të gjakut dhe zemrën, fuqizoni aparatin e lëvizjes! Lartësia prej 1280 metrash, ku ndodhet villa, është sidomos edhe për anemikët dhe alergjikët i shëndetshëm.

Dokumentacioni i pronësisë është i rregulluar, natyrisht.

Këtu, në vegëzen, më poshtë keni informata më të hollësishme për Vilën në shitje:

http://www.qetesia.com/index.html

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.