Sulmuesi shqiptar ka shënuar golin e pestë sezonal në Superligën turke. Muriqi shënoj në minutën 62-të golin e dytë të Fenerbahçes ndaj Denizlispor pas asistit të Emre Belozoglu.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!