Dy prej shenjave të horoskopit duket se bëjnë gjithmonë zgjedhjen e gabuar për sa u përket partnerëve. Sipas Noa.al, këto shenja janë Shigjetari dhe Peshqit. Njerëzit e këtyre shenjave janë kokëfortë, prandaj edhe përherë shkojnë në drejtimin e gabuar.

Shigjetari

Shigjetarët janë shumë ëndërrimtarë dhe jashtëzakonisht romantikë. Prandaj, ata ëndërrojnë të jenë pranë personit që duan ditë e natë.

Ju pëlqen!

Problemi është se ndonjëherë ata ngecin shumë në imagjinatat e tyre dhe kur bëhet fjalë për veprim në jetën reale, nuk dinë çfarë të bëjnë. Për këtë arsye, ata përfundojnë duke marrë vendime të këqija që nuk i çojnë drejt dashurisë që presin.

Peshqit

Peshqit është ndoshta shenja më romantike e zodiakut. Nëse ka një shenjë që beson se dashuria mund të jetohet, janë Peshqit.

Prandaj, ata do të kërkojnë romancë kudo dhe do të përfundojnë duke rënë në këmbët e atyre që u premtojnë atyre dashuri të përjetshme.

Problemi është se ndjeshmëria e tyre do t’i bëjë të afrohen shumë herë te njerëzit e gabuar, të cilëve do t’u japin gjithçka dhe do të marrin vetëm dhimbje në këmbim. Shenjës së Peshqve nuk u pëlqen të lëndojë, por ata do të lëndohen, madje më shumë se një herë.

Lexo po ashtu:  Adela, vetëm 23 vjeçe i dha fund jetës nga depresioni i rëndë për shkak të varfërisë ekstreme të familjes së saj. E diplomuar për inxhinieri, ajo u end më kot dyerve shtetërore por nuk mori kurrë ...
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!