• Shenja e vërtetë e inteligjencës nuk është dija por imagjinata.

Albert Einstein

Lexo po ashtu:  Berisha: Në aferën e Portit të Durrësit janë Rama, Vuçiç e Lukashenko
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!