Hoxhë Shefqet Krasniqi i pyetur në emisionin e debatit të TV Dukagjinit rreth leximit dhe interpretimit të Kuranit, tha se ‘ky libër i shenjtë nuk mund të interpretohet nga cdokush’.

‘Është një det i tërë. Nuk mundet me e komentu tylifar sakakgjie e kastraveci i mërdhitë, më falni në shprehje’, tha ai.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.