Hoxhë Shefqet Krasniqi i pyetur në emisionin e debatit të TV Dukagjinit rreth leximit dhe interpretimit të Kuranit, tha se ‘ky libër i shenjtë nuk mund të interpretohet nga cdokush’.

‘Është një det i tërë. Nuk mundet me e komentu tylifar sakakgjie e kastraveci i mërdhitë, më falni në shprehje’, tha ai.

Lexo po ashtu:  5000 mijë shtetas kosovar u kritikuan (nga neojugosllavët*) pasi votuan në Shqipëri
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!