Historia Neritan Ceka në “360gradë” në TV Ora, u është kthyer mallkimeve të tij të famshme.

Ai tha se ata që mendojnë të shtypin vëllezërit e tyre që shprehen politikisht kundër, t’u thahet dora.

“Ata që mendojnë të shtypin vëllezërit e tyre se shprehen politikisht, është, ta them tradhti kombëtare, është brenda këtij kuadri.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Të them që t’u thahet dora atyre. U thaftë dora atyre që sollën gazin lotsjellës”, tha Ceka.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!