Dyert u mbyllën. Juve-Inter dhe katër ndeshjet e tjera të serisë A (Milano-Genova, Parma-Spal, Sassuolo-Brescia dhe Udinez-Fiorentina) të planifikuara për tu luajtur këtë fundjavë pa tifozë, janë shtyrë për në 13 maj. Finalja e Kupës së Italisë do të caktohet rrjedhimisht për të mërkurën 20 maj 2020.

Lexo po ashtu:  Pas dështimit në Sanen dhe Odoin, Bayerni tani tenton transferimin e Zahas
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!