Në Mitrovicë të veriut po vazhdojnë punimet në laboratorin e ri në të cilin parashihet të bëhen testet për COVID-19.

Ai po financohet nga Beogradi, saktësisht nga Milan Radojqiq, njeriu të cilin autoritetet kosovare të drejtësisë e konsiderojnë si të arratisurin më të kërkuar, njofton Klan Kosova.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.