Ekstremistët serbë vendosin kokën e prerë të derrit në furrën e shqiptarit në Beograd

Një grumbull serbësh, pasditen e së shtunës kanë bllokuar një furrë, pronë e shqiptarëve në Borçë të Beogradit.

Kjo e pa tolerueshme te ndodh në një vend që pretendodn Evropën, duhet të reagohet menjëher përndryshe do të ketë pasoja.

Ju pëlqen!

Ja video nga protesta: /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!