Charlize Theron mblodhi disa nga fqinjët e saj në karriget e ceremonisë Oskar për të bërë një selfie në grup. Aty ishin Rami Malek, Salam Hayek, Regina King, Tom Hanks dhe e shoqja Rita Wilson.

Kjo foto u publikua nga Theron në instagram së bashku me dixhiturën “Shoqëri e mirë #Oscars2020.

Fansat nuk kanë qënë kaq të emocionuar që kur Ellen DeGeneres postoi në 2014 selfien legjendare të Oskar.

Ju pëlqen!

Theron ishte nominuar për çmimin ‘aktorja më e mirë’, por humbi ndaj Renee Zellweger.

Image
©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.