“Me gjithë dhimbjen e madhe të cilën e ndajmë për humbjen e jetëve me rastin e tragjedisë të shkaktuar nga termeti në Shqipëri.

Politikisht ndodhi një plebishit gjithëpopullor:

1. Mini Shengenin Ballkanik mundeni me i’a varë maces në bisht
2. Kombin Kosovar gjithashtu mundeni me i’a varë macës në bisht
3. Traun e taksave në “Rugën e Kombit” mundeni me ja varë Kastratit ….”, shkruan në facebok z. Rrahmani.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!