Rroftë jeta!
Jeta mbi gur,
jeta në dallgët e detit,
Jeta kur ishte zor të jetoje,
Zor të dashuroje,
Zor të ëndërroje
Dhe zor të vdisje.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.