Rita Ora ka publikuar videoklipin e këngës “Only Want You” të cilën e lansoi pak ditë më parë, shkruan MekuliPress.com

Kënga është në bashkëpunim me 6Lack. Ajo është pjesë e albumit “Phoenix”.

Lexo po ashtu:  Filmi ynë “Delegacioni” vlerësohet me çmim në Festivalin e Filmit Frankofon, Romë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!