Artistët tanë shqiptarë që tashmë veç gëzojnë famë ndërkombëtare, nuk hezitojnë asnjëherë të shprehin krenarinë e tyre karshi kombit shqiptar, shkruan MekuliPress.com

E fundit që përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, publikoi një pikturë me motive kombëtare dhe politike, ishte Rita Ora.

Ajo në InstaStory ka publikuar një pikturë ku shihet flamuri kombëtar i shqiptarëve dhe flamurin e Kosovës në dorën e saj, Ndërkaq i ka bashkangjitur mbishkrimin ‘Më pëlqen kjo’ .

Ju pëlqen!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.