Rita Ora ka publikuar coverin më të ri të saj.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve të saja sociale, ku njofton se tashmë coveri “Change the World”, mund të gjindet edhe në Youtube. Rita është shprehur mjaftë e emocionuar, gjersa u ka bërë thirrje fansave që ta shijojnë atë.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!