Këngëtarja shqiptare është paguar 1 milionë euro për rikthimin e saj.

Rita Ora pas rikthimit të saj në sezonin e radhës të “The masked singer” do të paguhet dyfish më shumë.

Një burim i afërt i këngëtares për media të huaj ka thënë se 30 vjeçarja ka bërë një marrëveshje të re.

Ju pëlqen!

‘Rita bëri një marrëveshje prej 1 milion £ për seri në rolin e saj si gjyqtare. Ata ishin vërtet të etur për të siguruar kthimin e saj pasi ajo kishte qenë një hit i madh në serinë e parë dhe natyrisht se Rita është një fytyrë shumë e dashur për publikun”.

Davina McCall dhe Jonathan Ross janë kthyer në vendet e gjyqtarëve së bashku me Ritën.

Rikthimi i Ritës vije pasi u pohua se ajo ishte larguar nga Britania e Madhe në javët e fundit të vitit 2020 pas skandalit në festën e ditëlindjes së 30.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.