Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ajo ka shpërndarë këngën “Shine Ya Light”, videoklipin e secilës e kishte xhiruar në Kosovë.

Poshtë videos ajo uron përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës në gjuhën angleze dhe atë shqipe: Urime 12 vjetorin Kosova jonë, shkruan Rita Ora.

Ju pëlqen!

Happy Independence Day Kosovo!!! Urime 12 vjet pavaresi KOSOVA jone ❤❤❤??? ????????❤❤❤✨✨✨✨ throw back to Shine Ya Light Video

Slået op af Rita Ora i Mandag den 17. februar 2020

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.