Teksa të gjithë ishim nën panikun e tërmetit të së martës, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, premtoi se në bashkëpunim me Kryebashkiakun Veliaj zgjodhi për të rindërtuar një shtëpi me paratë e saj.

Duke premtuar kështu, Rita ka vendosur që puna të nisë menjëherë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Veliaj me anë të një video-je në Facebook

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!