Pas lansimit të këngën “How To Be Lonely” në versionin audio, Rita Ora tashmë e ka sjell edhe videoklipin e kësaj këngë.

Kjo këngë vjen në një kohë mjaft të vështirë për njerëzit të cilët tashmë janë të izoluar për shkak të koronavirusit, e ndoshta muzika është mjeti më i mirë më të cilën mund ta kalojnë kohën.

Këngëtarja shqiptare lajmin për publikimin e videoklipit të kësaj këngë e ka bërë në rrjetin social Instagram, duke u shprehur tejet falenderuese ndaj gjithë ekipës që ka punuar në realizimin e këtij videoklipi.

Ju pëlqen!

Lexo po ashtu:  Postimi i Dua Lipa-s revolton Jerusalem Post
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!