Përgatiteni vetën, “White Chicks 2” është rrugës, vazhdimi i filmit të vitit 2004 të komedisë së vëllezërve Wayans. Aktori Terry Crews i hodhi benzinë zjarrit, duke thënë se ky film do të realizohet.

“Erdhi dhe më takoi Shawn Wayans dhe më tha se do të realizojmë kapitullin e dytë të ‘White Chicks’. Pas 15 vitesh…hej pas 15 vitesh dhe po e mbaj trupin në formë vetëm për këtë film”.

“White Chicks”, me regjisor Keenan Ivory Wayans u publikua në vitin 2004 nga Sony Pictures me një buxhet prej 37 milionë dollarësh dhe duke arkëtuar në të gjithë botën 113 milionë.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.