Robin Krasniqi është rikthyer fuqishëm sonte në ring pas 15 muajsh duke mposhtur çekun Stanislas Eschner

Edhe pse një mungesë të gjatë në ring, Robin Krasniqi është rikthyer fuqishëm sonte duke mposhtur çekun Eschner.

Junikasi e ka rrezuar boksierin në raundin e gjashtë ku gjyqtari ndërhyri për shkak se kundërshtari ishte dëmtuar tepër.

Ju pëlqen!

Junikasi ka qenë edhe kampion i Europës në kategori e mesme në boks.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!