Këngëtarja , Rihanna ka zbuluar së fundmi datën e daljes në treg të parfumit të saj “Fenty.

Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Rihanna ka njoftuar se parfumi do të jetë i disponueshëm për blerje më 10 gusht. Gjithashtu, këngëtarja ka rrëfyer së është frymëzuar nga gjihtë vendet ku ka udhëtuar si dhe nga qyteti i saj i lindjes në Bridgetown, Barbados.“Kjo është gjëja që dua më shumë.

Ju pëlqen!

Është një përvojë, është një kujtim, i përfshirë në një aromë. Një erë, nuk do ta harroni kurrë”, ka shkruaj ajo në postim.

Lexo po ashtu:  Milan Kundera
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!