Vetëm pak ditë pasi i grabitën shtëpinë dhe reagoi shumë ashpër nëpërmjet një postimi në Instagram, ku ndër të tjera pranoi se po reflektonte për të ardhmen, ylli francez Franck Ribery duket se është qetësuar tani dhe nuk ka ndërmend të lërë Firencen.

I pari që konfirmoi këtë është miku i tij, ish portieri francez i Fiorentinës, Sebastian Frey, i cili në një lidhje direkte me një emision sportiv, deklaroi se kishte folur me Ribery dhe se ishte i bindur që nuk do të linte Firencen edhe pas asaj që ndodhi.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!