Rezulton pozitiv me COVID-19 kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi.

Lajmin për “Zërin” e ka konfirmuar vetë Krasniqi.

Ai ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është stabile dhe se është duke u trajtuar në shtëpinë e tij.

Ju pëlqen!

“Po, gjatë ditës së hënë kam rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjendjen e kam shumë të mirë. Për momentin jam duke e përballuar mirë”, ka thënë Krasniqi.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.