Rezulton pozitiv me COVID-19 kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi.

Lajmin për “Zërin” e ka konfirmuar vetë Krasniqi.

Ai ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është stabile dhe se është duke u trajtuar në shtëpinë e tij.

Ju pëlqen!

“Po, gjatë ditës së hënë kam rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjendjen e kam shumë të mirë. Për momentin jam duke e përballuar mirë”, ka thënë Krasniqi.

Lexo po ashtu:  Për herë të parë në histori, bota ka më shumë pleq sesa fëmijë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!