Deri më tani janë numëruar 99 % të votave nga KQZ-ja.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatin edhe për kryeqytetin.

Në këtë përqindje nuk janë votat me kusht dhe ato të diasporës.

Ju pëlqen!

Deri më tani partia e Albin Kurtit numëron 62 mijë e 289 vota.

LDK ndërkaq radhitet e dyta me 16 mijë e 654 vota.

E treta ndërkaq është PDK-ja.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!