Në Qendrën e Numërimit po vazhdon procesi i numërimit të votave me postë.Në rezultatet e përditësuara rreth orës 15:30, Vetëvendosje ka thelluar epersinë ndaj partive tjera, tashmë ka 2237 vota. Ldk-ja renditet e dyta me 921 vota ndërsa Pdk e treta me 731 vota.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!