Rexhep Qosja, tregon ndryshimin e madh: Me Kurtin kryeministër, ja çfarë do të ndodhë me Shqipërinë.

MekuliPress ju sjellë videon më poshtë:

Lexo po ashtu:  VIDEO/Avni Dehari tregon detajet e takimit të fundit me të birin
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!