Rexhep Qosja, tregon ndryshimin e madh: Me Kurtin kryeministër, ja çfarë do të ndodhë me Shqipërinë.

MekuliPress ju sjellë videon më poshtë:

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!