Kur mërgimtarët shqiptarë në Gjermani, Zvicër e Austri duan t’ua prezantojnë Kosovën fëmijëve, nipave e mbesave, brezat e dytë e tretë, mund të përdorin këtë prezantim turistik si ndihmë informuese.

Lexo po ashtu:  Pesticidet dëmtojnë rëndë bletët e sotme dhe brezat e tyre të ardhshëm!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!