Reklame ne shtypin shqiptar te viteve ’30! /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress


/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Luiza Gega rekord të ri kombëtar, atletja shqiptare shkëlqen në Francë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!