Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është i përgatitur të bëjë një ofertë shkëmbimi për yllin e PSG-së, Kylian Mbappe.
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

I riu është favorit kryesor i trajnerit Zinedine Zidane, i cili i ka kërkuar Florentinos të sjellë sulmuesin gjatë afatit kalimtar të verës.

Kryesuesi i Okdiario Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, zbuloi se Los Blancos kanë një plan për ta sjell lojtarin francez.
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Ju pëlqen!

“Zidane ka folur tashmë me lojtarin dhe Mbappe është i gatshëm të largohet nga PSG-ja”, tha Inda.

“Në operacion mund të hyjnë dy lojtarë të Real Madridit, njëri është Isco Alarcon dhe tjetri është James Rodríguez”, shtoi ai.

James aktualisht lojtari i huazuar te Bayern Munichu edhe pse nuk ka gjasa të qëndrojë te bavarezët.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  10 pilotët më të pasur të F1 të të gjitha kohërave
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!