Real Madridi e dëshiron transferimin e talentit të Palmerias, Ivan Angulo.

Skuadra spanjolle ka arritur marrëveshje me agjentin e kolumbianit, që marrëveshja të kompletohet pa përfunduar ky sezon.

Angulo do të qëndrojë te Palmerias deri sa t’i mbush 18 vite.

Ju pëlqen!

Mesfushori është pajtuar që të transferohet te Real Madrid, por që tani ka mbetur marrëveshja mes të dyja klubeve. 

Lexo po ashtu:  Pioli: Ja si e fitova ndeshjen ndaj Interit
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!