– Ne udhëheqim BIG, por ata përpiqen të Vjedhin zgjedhjet. Ne kurrë nuk do t’i lejojmë ta bëjnë atë. Votat nuk mund të hidhen pasi kutia e votimit të mbyllet! shkruan Trump në Twitter.

Ai gjithashtu paralajmëron se së shpejti do të bëjë një deklaratë, përcjell MekuliPRess.com

– Një fitore BIG !, shkruan më tej.

Ju pëlqen!

Pasqyra  tregon se Trump aktualisht ka 165 votues, krahasuar me Biden 215. Ju duhen të paktën 270 votues për të deklaruar fitoren e zgjedhjeve.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!