Tifozi i Kombëtares Shqiptare, Ismail Morina i njohur ndryshe si ‘Ballisti’ përmes një postimi në Facebook ka reaguar pas tensioneve në Mitrovicën e Veriut.

‘Ballisti’ në postimin e tij ka postuar një fotografi të logos së Policisë së Kosovës dhe ka shkruar: ”Forca djelmosha!!!.”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.