Prof. Dr. Enver Bytyçi, ka dhënë një mendim lidhur me aksidentin e mbrëmshëm të veturës së Albin Kurtit, me një veturë të policisë së Shqipërisë.

Ai hedh dyshimin se si në autostradën ku lëviznin 1000 vetura të tjera, e vetëm një makinë policie, u bë aksidenti mes eskortës së Kurtit dhe veturës së Policisë.

“Në Autostradë udhëtonin 1000 makina tjera e vetëm 1 makine policie. Krejt “rastësisht” kjo makinë e goditi makinën e Albin Kurtit”, ka shkruar Bytyçi në Faceboook.

Lexo po ashtu:  Fjalë të urta shqiptare, të ruajtura ndër shekuj!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!