Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në takimin e kësaj fundjave, Rashica ishte titullar te Werder Bremen në takimin ndaj Dortmund.

Vetëm 8 minuta i janë dashur anësorit kosovar që ta tregon prezencën e tij në fushë.

Ju pëlqen!

Rashica shënoi një super gol falë një goditje të jashtëzakonshme brenda zonës.

E paraqitja e mirë e yllit kosovar ka bërë që të jetë në formacionin e javës në Bundesligë për xhiron e 6-të.

Burimi: Koha.

Lexo po ashtu:  Komentatori shqiptar Kosta Grillo: Jam me Zvezdën, tifozët e Tiranës janë kundër Edi Ramës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!