Kryeministri Edi Rama ka ndarë shpërndarë për herë të parë në rrjetet sociale një bisedë me veten e tij.

Në Instagram Rama ka klonuar veten, duke e pyetur nëse do të largohet.

Sipas tij vetja i është përgjigjur se “nuk ka mbaruar punë akoma”.

Lexo po ashtu:  Cila ishte femra e parë ambasadore në botë?
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!